Comfortable Apartment Near Alphaville
Gelegen binnen een 15-minuten rijafstand van de Templo Zu Lai, heeft Comfortable Apartment Near Alphaville Jandira een eenvoudige toegang tot Jandira treinstation dat binnen 150 meter loopafstand ligt. Gasten kunnen gebruikmaken van wifi voor zaken of vrije tijd.
Dit appartement is gelegen op 6 km van Igreja Nossa Senhora Aparecida. Het appartement ligt tevens op een rijafstand van 55 minuten van Santos. Comfortable Apartment Near Alphaville is op op 10 minuten rijafstand van het Museu da Biblia gelegen.
Bij dit appartement vindt u een complete keuken. Deze accommodatie heeft goede verbindingen met veel bezienswaardigheden en ligt binnen een paar straten van Terminal Rodoviario Vereador Geraldo Correia busstation.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Comfortable Apartment Near Alphaville.
Gasten van Comfortable Apartment Near Alphaville kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Templo Zu Lai, op 15 rijminuten verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Museu da Biblia (4 km) en Igreja Nossa Senhora Aparecida (6 km). - ❓
Beschikt Comfortable Apartment Near Alphaville over parkeergelegenheid?
Comfortable Apartment Near Alphaville heeft privé-autoparkeren. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Comfortable Apartment Near Alphaville?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Comfortable Apartment Near Alphaville.